FURNITURE / Misc. Furniture / Bed 9895025

nr 989 5025

BED

1920s, rococo style, 93 x 185, wear.

20-tal, rokokostil, 93 x 185

Condition: slitage

600

SEK 100

Monday October 26 2015
at 18:54:21

26/10 18:47:38 1      Vinnande bud